Już jest! Nowo otwarty Brow Bar w Lublinie zaprasza na profesjonalną stylizację brwi. Jeśli nie jesteś zadowolona z naturalnego wyglądu swoich brwi, idealnym rozwiązaniem będzie manualna regulacja brwi. W Lublinie jesteśmy jedynym salonem oferującym kompleksową usługę Brow Baru.

 

Mani & Pedi Instytut Brow Bar Lublin w ramach nowej usługi oferuje regulację, stylizację i hennę brwi. Przed wykonaniem zabiegu oceniamy, czy jest potrzeba wykonania wszystkich trzech elementów dotyczących korekty brwi. Cały zabieg przeprowadzany w naszym Instytucie Brow Bar w Lublinie wykonywany jest przy użyciu profesjonalnych narzędzi i kosmetyków wiodących marek. Dzięki temu możesz mięć pewność uzyskania efektu, jakiego oczekujesz.

 

W efekcie zabiegu, jakim jest stylizacja brwi w Lublinie w naszym salonie jest:
– regularny kształt brwi, dopasowany do kształtu Twojej twarzy
– naturalny, długotrwały kolor dobrany do Twojego typu urody
– brak konieczności codziennej stylizacji brwi

 

Kształt twarzy vs. regulacja brwi – W Lublinie specjaliści z Mani & Pedi Instytut wiedzą, w czym będzie Ci do twarzy!

 

TWARZ OWALNA lub OKRĄGŁA
W celu optycznego wydłużenia twarzy i zredukowania jej owalu, podkreślamy załamanie łuku brwiowego. Należy pamiętać, aby brwi nie były zbyt cienkie.

 

TWARZ PODŁUŻNA lub TRÓJKĄTNA
Najlepiej sprawdzą się brwi proste i pełne. Skróci to optycznie pociągłą twarz. Wzorujemy się tu na naturalnym kształcie brwi.

 

TWARZ KWADRATOWA
Podkreślamy początek brwi zwężając je ku końcom, co optycznie równoważy szeroki dół buzi. W tym przypadku brwi nie mogą być zbyt długie.

 

Stylizacja + henna brwi wykonana w Lublinie pod okiem naszych specjalistów to idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie mają zbyt wiele czasu na codzienny makijaż brwi, zmagają się z efektem nieudanej regulacji brwi lub z są posiadaczkami jasnych brwi o nieregularnym naturalnym kształcie.

 

Stylizacja brwi w Lublinie w naszym Brow Barze doda wyrazu i charakteru każdej twarzy. Niewłaściwie wyregulowane włoski ułożone w nienaturalny kształt mogą niekorzystnie wypływać na całościowy wygląd twarzy, nawet być przyczyną karykaturalnego wyglądu ich właściciela.

 

Brwi niestety bardzo często są pomijanym elementem makijażu twarzy. Jednak dobrze wystylizowane dodają jej nieodpartego uroku, podkreślając zalety i nieco korygując niedoskonałości, modelując jej kształt. Aby nie dodawać sobie codziennych obowiązków związanych z makijażem, skorzystaj z zabiegu jakim jest henna brwi. W Lublinie w naszym Instytucie posiadamy wiele jej odcieni i wiemy, jaki kolor podkreśli barwę Twoich oczu i będzie idealnie współgrał z tonem skóry i kolorem włosów.

 

Zapraszamy do naszego Brow Baru w Lublinie, przy ul. Chodźki 31.