Niezaprzeczalną ozdobą każdej kobiety jest perfekcyjnie wykonany makijaż. W Lublinie, przyjdź do Mani&Pedi i olśnij wszystkich swoim wyglądem. Jako jedni z niewielu wykonujemy contouring twarzy oraz wyprowadzamy idealny łuk brwiowy, który podkreśli Twoje spojrzenie. Co to wyróżnia nasz gabinet to profesjonalizm z jakim podchodzimy do każdego make up’u. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jakie triki zastosować, aby z każdego typu urody wydobyć to, co najpiękniejsze. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych markach światowych stylistów. Wykonane przez nas makijaże idealnie wpisują się w aktualne trendy – jesteśmy lubelskim prowodyrem hollywoodskiego stylu w makeup.

 

galeria 10

Już od najdawniejszych czasów kobiety próbowały eksperymentować w celu podkreślenia urody. W miarę dostępnych możliwości, a wówczas głównie barwników naturalnych udoskonalały swój wygląd. Z biegiem czasu i dostępnych możliwości rewolucja objęła też kosmetyki do makijażu. W Lublinie, Polsce i na całym świecie dostępne są produkty, dzięki którym można wykonać make-up zbliżony do dzieła sztuki.

 

Samodzielne wykonanie make-upu to nie lada wyzwanie nie tylko dla osób, które na co dzień wolą krem niż podkład. Aby makijaż stał się prawdziwą ozdobą, powinien być wykonany według odpowiedniej kolejności nakładania kosmetyków i właściwych zasad ich wyboru. W Mani&Pedi pracujemy nowatorskimi metodami zasięgniętymi wprost od stylistów z USA. Jeśli czeka Cię ważne wydarzenie i doskonale wiesz, że to nie przypadek ma zdecydować o efekcie końcowym Twojego makijażu, W Lublinie w Mani&Pedi oddaj się w ręce specjalisty i miej pewność, że tego dnia nikt nie przyćmi Twojego blasku.

 

Jesteś przyszłą panną młodą i nie wiesz jak wykonać jedyny w swoim rodzaju makijaż ślubny? W Lublinie przyjdź do Mani&Pedi, opowiedz nam o charakterze ceremonii, umów się na make-up próbny i stań się posiadaczką wyjątkowego makijażu, wykonanego specjalnie dla Ciebie! Makijaż ślubny wykonany w Lublinie przez specjalistów z Mani&Pedi podobnie jak okolicznościowy łączy w sobie elementy makijażu codziennego i fotograficznego. Dbamy, aby make-up był dostosowany do urody i charakteru naszych Klientek. Ustalamy, w czym czuje się dobrze i na jakim efekcie jej zależy. Każdy typ urody ma swoje sekrety, które dzięki wykonanym przez nas makijażom jesteśmy w stanie podkreślić, maskując przy tym ewentualne niedoskonałości. Pragniemy, aby każda panna młoda wyglądała olśniewająco i radośnie, dzięki naszym makijażom ślubnym. W Lublinie, przy ul. Chodźki 31 znajdziesz nasz gabinet, z którego każda kobieta wychodzi piękna i pewna siebie!