Mani & Pedi Instytut to niepowtarzalny gabinet w Lublinie o wysokiej jakości usług, manicure, pedicure, stylizacji paznokci oraz szkoleń z tego zakresu.

 

Jego pomysłodawczyni – Justyna Pawłowska jest wieloletnim szkoleniowcem, ponad 15 lat z ogromną pasją i zaangażowaniem pracuje jako stylista paznokci, manikiurzystka i pedikiurzystka. Doświadczenie zdobywała szkoląc się u prestiżowych instruktorów i Mistrzów Nail Artu na terenie całego kraju i nie tylko. Uwielbia wyzwania i wymagających klientów, wciąż wprowadza odkrycia tej branży w swoje usługi i zaskakuje niebanalną wiedzą, techniką i pomysłem.
Prowadzi indywidualne szkolenia, warsztaty, angażuje spotkania branżowe m.in. warsztaty z Mistrzynią Nail Art, pracuje do foto sesji tworząc niepowtarzalny wizerunek dłoni.

W 2012 roku zaczęła studia o kierunku podologia – specjalistyczne leczenie stóp. Ukończyła szereg szkoleń z technik i terapii leczenia stóp. Zainicjowała Akcję Zdrowe Stopy w Lublinie przy współpracy z wieloletnim specjalistą z podologii.

 

Prywatnie jest żywiołem nieposkromionej energii oraz twardo stąpającą po ziemi kobietą, zaraża niepowtarzalnym humorem, a z uwagi na wrażliwą duszę i zarazem silną osobowość przyjaciele nazwali ją „Żelazną dłonią w białej rękawiczce”.

 

Chcesz spotkać się z profesjonalistą…? Zapraszamy do Instytutu