Zabieg PEDICURE często zaniedbywany i niedoceniany szczególnie przez mężczyzn, zatem dołożyłam wszelkich starań urozmaicając go w taki sposób by stał się ważny i jeszcze bardziej efektywny.

Stworzyłam NIETYPOWĄ STREFĘ PEDICURE. Przypominam o fakcie, że każdy z kosmetyków do pedicure jak i „KROKÓW DO DOSKONAŁOŚCI” dobrany jest zapachem i składem odpowiadającym męskiej skórze.

Priorytetem wysokiej jakości usług pedicure jest wykorzystanie nowoczesnej aparatury do pedicure – FREZARKI która wyparła mało profesjonalne narzędzia takie jak heble (omegi) dłutka, tarki. Jej zastosowanie w tej usłudze daje szerokie możliwości m.in. przy usuwaniu wszelkich niedoskonałości stóp m.in., nagniotków, modzeli itp. Zabieg pedicure z użyciem frezarki daje natychmiastowy i długotrwały efekt w pielęgnacji stóp bez odczucia dyskomfortu podczas zabiegu.

 

PEDICURE CLASSIC 


kąpiel stóp w zmiękczającym płynie + usunięcie niedoskonałości stóp i paznokci + aplikacja vit. oliwki do paznokci + aplikacja odżywczego balsamu do stóp)

 

PEDICURE FREZARKOWY 


kąpiel stóp w zmiękczającym płynie + usunięcie wszelkich niedoskonałości stóp i paznokcie z użyciem frezów do pedicure + aplikacja vit. oliwki do paznokci + aplikacja odżywczego balsamu do stóp

 

Aby urozmaicić dwa rodzaje pedicure opisane powyżej możesz skorzystać z „KROKÓW DO DOSKONAŁOŚCI” dodając jakikolwiek z nich lub wybierając je wszystkie. Jeśli nie jesteś pewny swojego wyboru skorzystaj z pomocy pedikiurzystki.

 

„KROKI DO DOSKONAŁOSCI”

  • krok TABLETKI MUSUJACE DO PEDICURE 
działają antyseptycznie, wybielająco oraz nawilżająco, uwalniają przyjemny zapach podczas moczenia stóp
  • krok SÓL MORSKA DO PEDICURE 
 nawadnia, zmiękcza oraz złuszcza martwy naskórek ,bogata w morskie minerały, wygładza i odbudowuje płaszcz lipidowy skóry
  • krok PEELING/SCRUB 
 bogaty kompleks służący do procesu złuszczania tworząc zdrowy, promienny wygląd skóry, otwiera pory i przygotowuje skórę na działanie masek, balsamów, olejków itp.
  • krok MASKA 
koi, zmiękcza, uspokaja skórę, ułatwia gojenie ran, blizn, tworzy barierę przed czynnikami zew. Pozostawia skórę w dobrej kondycji, głęboko nawilżoną
  • krok OLEJEK/KREM DO MASAŻU
 relaksuje, zawarte w nim składniki witaminowe stymulują odnowę biologiczna naskórka i wygładzają skórę
  • krok MASŁO DO STÓP 
ujędrnia zapobiega starzeniu się skóry, pozostawia długotrwałe uczucie wygładzenia, zapobiega osuszeniu i pękaniu skóry
  • krok ŻEL CHŁODZĄCY 
chłodzi oraz daje uczucie lekkości stopom doskonały na wykończenie usługi pedicure w okresie letnim