eyelash-curler-1761855_960_720

 

W trosce o piękny wygląd naszych Klientek Instytut Mani & Pedi oferuje usługę jaką jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Lublinie, przy ul. Chodźki 31 – zapraszamy!

 

Rzęsy to nieodparty atrybut kobiecości. Nic więc dziwnego, że każda z nas chciałaby być posiadaczką wachlarza rzęs. Niestety w rzeczywistości mało która kobieta może się tym pochwalić. Trudno więc jest obyć się bez malowania czy przedłużania rzęs. W Lublinie w naszym Instytucie dokładamy wszelkich starań, by po skończonym zabiegu każda z naszych Klientek była dumna ze swoich rzęs.

 

eye-881902_960_720

 

Wykonywany przez specjalistę zabieg permanentnego przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Stylizacja polega na doklejeniu do naturalnej rzęsy, drugiej ,,sztucznej” wykonanej z jedwabiu bądź kaszmiru. W zależności od upodobań Klientki i typu jej urody, dopierane są rzęsy o konkretnej długości i grubości. Efektem prawidłowo wykonanej stylizacji są pogrubione, wydłużone i o wiele bardziej gęste rzęsy, dzięki którym spojrzenie staję się bardziej zmysłowe, a rysy twarzy o wiele łagodniejsze. Niewątpliwą zaletą zagęszczania rzęs w Lublinie wykonanego przez naszych specjalistów jest wysoka jakość produktów, na bazie których wykonywany jest zabieg. Aby uniknąć uczucia ciężkiej powieki lub sklejonych rzęs, dodawane włosie jest bardzo delikatne, lekkie i idealnie od siebie odseparowane. Stylizacja wykonana zgodnie zasadami techniki przedłużania rzęs i wykorzystaniem właściwych jakościowo materiałów nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Rzęsy uzupełnione metodą 1:1 czy technikami objętościowymi wyglądają bardzo naturalnie i nie dają takiego samego efektu jak sztuczne rzęsy! W Lublinie, w Mani & Pedi Instytut na zabieg stylizacji rzęs należy zarezerwować sobie około 2 godzin w zależności od ilości naturalnych rzęs i rodzaju stylizacji.

 

Aby uzyskany po pierwszym zabiegu efekt został utrzymany na dłużej, rzęsy należy regularnie uzupełniać co 2-3 tygodnie. Wybierasz się na urlop lub zwyczajnie nie masz czasu na codzienne starannie wykonywanie makijażu? Skorzystaj z permanentnego przedłużania rzęs w Lublinie w Mani & Pedi Instytut ciesz się pięknym spojrzeniem każdego dnia!

 

eye-755863_960_720