Uwaga! przy zabiegach manicure malowanie naturalnej płytki 1kolor jest wliczone w cenę usługi.

 

Manicure classic


kąpiel dłoni w płynie +usunięcie narastających skórek za pomocą cążek + aplikacja vit. oliwki do paznokci oraz odżywczego balsamu)

 

Manicure biologiczny


kąpiel dłoni w płynie+ usunięcie narastających skórek żelem zmiękczającym + aplikacja vit. oliwki do paznokci oraz odżywczego balsamu

 Manicure frezarkowy


usunięcie narastających skórek przy pomocy frezu do manicure + usunięcie wszelkich niedoskonałości np. zadziorków, odgniotków wewnątrz dłoni, osuszeń itp. + aplikacja vit. oliwki oraz odżywczego balsamu)

SZCZEGÓLNIE POLECAM Klientkom z tendencją do zadziorków, o tzw. ”twardych skórkach” często moczących dłonie podczas codziennych prac

 

Manicure cold


manicure CLASSIC – patrz opis + użycie miseczki do relaksującego hydromasażu

SZCZEGÓLNIE POLECAM: Wszystkim klientkom w upalne dni. Dzięki unoszącej się zapachowej mgiełce daje przyjemne uczucie chłodzącego relaksu

.

 

Manicure hot


użycie miseczki do hot manicure + użycie logionu, który pod wpływem wysokiej temp. szybko przenika w głąb paznokci oraz skóry dłoni – nadając witamin, składników odżywczych, zmiękcza skórki które łatwiej usunąć

POLECANY SZCZEGÓLNIE Dla kobiet o przesuszonej i popękanej skórze dłoni oraz tzw. zadzierających się skórkach. Idealny w okresie jesienno-zimowym jak i po nim, dla odzyskania prawidłowej kondycji skóry dłoni i paznokci. Niezastąpiony dla kobiet którzy w swej pracy mają kontakt z detergentami lub często moczą dłonie.

 

Manicure naturalny błysk


usunięcie narastających skórek + wygładzenie naturalnej płytki paznokci + aplikacja vit. oliwki + wypolerowanie płytki oraz nadanie jej maksymalnego błysku + aplikacja odżywczego balsamu

POLECANY SZCZEGÓLNIE Dla zwolenniczek naturalnego manicure jak i również z problemami łamliwych i rozdwajających się paznokci oraz dla wszystkich chcących uzyskać efekt naturalnie połyskujących zdrowych paznokci. Niezastąpiony jako kuracja po nieodpowiednio wykonanej stylizacji jak i po jej usunięciu.

 

Manicure termalny


aplikacja odżywczego lotionu do zabiegu termalnego + użycie termo-rękawic, które poprzez wytwarzanie ciepła wpływają na szybkie przenikanie lotionu w głąb skóry czas terapii 15min.+ usuniecie narastających skórek + aplikacja vit. oliwki

POLECANY SZCZEGÓLNIE Dla Pań o b. suchej, popękanej oraz mało elastycznej skórze dłoni. Zabieg poprawiający kondycje dłoni w trakcie jak i po okresie jesienno-zimowym. Idealny również na problem odmrożonych dłoni lub dla kobiet uprawiających sporty zimowe.

UWAGA! zabieg ten daje możliwość wybielania plam pigmentacyjnych podczas użycia do niego wybielającego serum
.

 


Manicure parafinowy


manicure CLASSIC patrz opis + aplikacja kosmetyków przygotowujących do zabiegu + kąpiel parafinowa, która sama w sobie dostarcza mnóstwo składników wpływających na idealny stan skóry oraz dodatkowo gdy zastyga „zasysa” w głąb skóry preparaty naniesione przed zabiegiem)

POLECANY SZCZEGÓLNIE Kobietom, które chcą zregenerować, głęboko natłuścić, uelastycznić skórę, opóźnić procesy starzenia, rozjaśnić przebarwienia słoneczne, złagodzić bóle reumatyczne stawów dłoni oraz zrelaksować się. Spektakularny rezultat widoczny po pierwszym zabiegu.

 Manicure japoński


Zabieg manicure, który podbił Japonię, niestandardowy składający się z 7 kroków aplikowania specjalnych past w płytkę paznokcia, trwa ok.40min., średnio co 2-3 tyg. należy przeprowadzić jego uzupełnienie dla podtrzymania efektu. Metoda, która wzmacnia paznokcie, nadając im wysoki połysk, zasila w składniki naturalne i wit; A, E, H, prowitaminę B5, kreatynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Pobudza krążenie krwi, wspiera wzrost paznokci, wzmacnia płytkę, zapobiega łuszczeniu, rozdwajaniu, łamaniu i kruszeniu paznokci)

POLECANY SZCZEGÓLNIE Wszystkim Paniom, które są zwolenniczkami zdrowych i zadbanych paznokci o zauważalnym efekcie
Nowość !!! Manicure hybrydowy Gelish technologia LED XXI wieku


To hit w stylizacji paznokci. Nowoczesny szybki zabieg pozwala przedłużyć efekt lakieru do paznokci nawet do pięciu tygodniu. Podczas manicure hybrydowego wykorzystujemy produkty marki Gelish. Preparaty te łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i żelu .Utwardzona warstwa lakieru w zaledwie 10 sekund, nie odpryskuje jak zwykły lakier, nie ściera się, nie pęka, posiada nasycone pełne blasku kolory.
System Gelish usuwamy przy pomocy płynu w zaledwie 5min!
UWAGA! Posiadamy największą paletę najmodniejszych w tym sezonie kolorów na rynku!

POLECAM SZCZEGÓLNIE Kobietom, które szukają alternatywy między zwykłym manicure, a utwardzaniem paznokci oraz kobietom żyjącym w biegu.

 

REKONSTRUKCJA POWYPADKOWYCH PAZNOKCI


Jeśli Twoje dłonie lub stopy uległy wypadkom, które wpłynęły na deformacje płytek lub ich zanik- potrafię je nadbudować dobierając materiały, które idealnie zespolą się z naturalnym kolorem płytek paznokciowych.

 

KOREKTA OBGRYZIONYCH PAZNOKCI


Borykasz się z problemem obgryzania paznokci oraz skórek przez lata? Potrafię temu zaradzić nadbudowując obgryzione paznokcie w niezauważalny sposób, metoda ta eliminuje zadziorki i opuchnięcia towarzyszące nałogowi.